Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Підписана комплексна схема розміщення тимчасових споруд у Києві та ухвалено відповідне рішення.

Схема затверджена по семи районах: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Печерський, Подільський, Солом’янський, Шевченківський. Ще три райони: Оболонський, Святошинський та Дніпровський будуть затверджені до кінця серпня, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Андрій Вавриш, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури.
Screen-Shot-2015-06-25-at-12.10.53-PMУ п’ятницю буде оголошено проведення першого конкурсу на всі 195 точок у Печерському районі, а з понеділка розпочне працювати портал з прийому заявок та документів для участі у ньому. Приймання здійснюватиметься протягом двох тижнів, а далі будуть підготовлені результати для прийняття рішення відповідної комісії, повідомляє Андрій Вавриш.

Наразі на схемі позначені усі законно розміщені тимчасові споруди. Серед них ті, які вже сплатили пайову участь та отримали талон, ті, які отримали договір, але ще не здійснили оплату, ті що подовжили договір та ті, що оплатили подовження. Кожна з категорій помічена окремим кольором.

Схема розміщення тимчасових споруд протягом минулого та поточного року погоджувалась на громадських слуханнях. Кожна із зазначених на схемі тимчасових споруд має свою картку, де вказаний номер договору, а також місце розташування ТС, і прикріплені їхні фото. Переглянути схему можна на сайті, який поки що працює зі збоями. Усі споруди, яких немає у комплексній схемі мають бути демонтовані.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button