Команда CANactions, яка протягом восьми років проводить міжнародний архітектурний фестиваль, запускає першу в Україні Школу урбаністики. Наразі до неї триває набір.
Мета Школи — підготувати агентів урбаністичних змін, які ініціюватимуть та втілюватимуть новаторські проекти розвитку реальних міських територій.
Перша Студія Школи стартує 14 вересня 2015 року й триватиме три місяці. Її куруватиме провідний швейцарський урбаніст Урс Томанн. Cтудія буде присвячена динамічному плануванню, вивченню методологій та інструментарію для ґрунтовного дослідження міста, фокуcуватиметься на реальних кейсах і передбачає field trip до Івано-Франківська та розробку концепції його стратегічного розвитку.
Урс Томанн
Провідний швейцарський урбаніст, співзасновник CANactions School for Urban Studies. Спеціалізується на стратегічному територіальному плануванні, інтегрованих транспортних системах, регенерації монофункціональних територій. Основною темою для пана Томанна є зв’язок мобільності з міським розвитком. Має колосальний досвід роботи у приватних швейцарських офісах, які займаються плануванням, а також консультував керівництво Москви (РФ) з питань підготовки генерального плану. З 2012 року пан Томанн курував проект комплексної стратегії міського транспорту та просторового розвитку Вінниці. Його діяльність пов’язана не лише зі стратегічним розвитком, але й культурними змінами у місті.
Взяти участь у Студії запрошуються молоді спеціалісти напрямків урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції, а також представники інших спеціальностей, пов’язаних з міською тематикою. Обов’язкова вимога для учасників — вільне володіння англійською мовою.
Навчання у Студії відбуватиметься в міжнародній міждисциплінарній групі до 16 осіб й передбачає постійну комунікацію з урбаністами світового рівня. Випускники Студії отримають нагоду пройти стажування чи працевлаштуватися в українських та іноземних інституціях і компаніях — партнерах CANactions, — які працюють у сфері міського розвитку.
Участь у Студії становить 9 800 грн. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі за результатами двох етапів — поданих заявок та короткого скайп-інтерв’ю англійською мовою.
Для участі у першому етапі конкурсу необхідно подати:
– CV (має містити контакти, інформацію про освіту, рівень володіння англійською мовою, а також, якщо є, досвід роботи над міськими проектами, участь у соціальних та культурних проектах, воркшопах, семінарах, освітніх програмах тощо);
– Мотиваційний лист (інформація, чому аплікант хоче стати учасником Студії#1, які завдання та цілі ставить перед собою і яким бачить продовження власної професійної діяльності після закінчення Студії);
-Портфоліо (має містити приклади дизайну, архітектурних та урбаністичних проектів, витяги з письмових звітів, публікацій, досліджень та аналітичних робіт та ін. Портфоліо може містити до 5-и проектів загальним обсягом до 10 сторінок, подане у PDF-форматі розміром не більше 20 MB. Кожен проект слід підписати, вказавши назву, рік, коротке пояснення, вашу в ньому роль та об’єм виконаних робіт;
-Скан-копію паспорта;
-Скан-копію диплому про вищу освіту (як мінімум ступінь бакалавра).
Усі документи необхідно надіслати до другого серпня 2015 року на пошту [email protected] не пізніше, ніж 23:59 за київським часом.
Експертна Рада:
Theo Hauben Hauben Architecture and Urbanism / Нідерланди
Haris Piplas Urban-Think Tank Chair / ETH Zurich / Швейцарія
Martino Tattara DOGMA / ETH Studio Basel / Бельгія
Світлана Бочарова PBN Hill+Knowlton Strategies / Україна
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті