Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 276 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На дорогах Вашингтона з’явиться надрукований на 3D-принтері новий мікроавтобус від компанії Local Motors, повідомляє vaua.org.

technosotnya.com12584452

Фото: «Техно СОТНЯ»

Винахід отримав назву Olli і незабаром з’явився на американських дорогах. Мікроавтобус має електричний двигун, систему автопілота, використання 3D-принтера при виробництві, а також можливість вторинної переробки.

За словами творців, виготовляється 3D-автобус за 11 годин, а викликати його можна буде за допомогою мобільного додатку.

Відзначається, що мікроавтобус розвиває швидкість 20 км/год і може перевозити до 12 пасажирів. Повне відновлення запасу енергії від 220-вольтової розетки займає 4,5 години і коштує 1,8 дол.

2

Фото: ЦТС

3

Фото: ЦТС

4

Фото: vaua.org

5

Фото: vaua.org

6

Фото: vaua.org

7

Фото: vaua.org

8

Фото: vaua.org

Дизайн Olli розробив студент Едгар Сармьенто – він зробив простий мікроавтобус, який найкраще підійде для використання в містах і може працювати як шатл в аеропортах, перевозити студентів всередині кампусу, стати пересувною кав’ярнею, спортзалом або офісом. Партнером в розробці є IBM, яка надала свою платформу Watson. Зараз Olli тестується у Вашингтоні, потім його хочуть випробувати в Майамі та Лас-Вегасі. Керівник Local Motors також повідомив, що десятки мікроавтобусів будуть брати участь у пілотних проектах в багатьох містах світу, серед яких Берлін, Копенгаген і Канберра.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button