Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 247 днів. За цей час ми опублікували 23266 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Bee Breeders спільно з виробником дерев’яних каркасних модульних контейнерів VUDIS оголосили переможців Construction Container Facelift. Журі мало на меті обрати ідеї, що нейтралізують негативний візуальний вплив на міський пейзаж, зберігаючи міцність та функціональність контейнерів, повідомляє ресурс ArchDaily.

Перше місце отримав проект Катежини Формале з польської компанії Saule Technologies, яка представила конструкцію з контейнерів з інтегрованими сонячними панелями. Зовнішній дизайн – орнамент з сонячних панелей, що дозволяють контейнерам збирати сонячну енергію та зберігати її у портативних акумуляторах. «Нова технологія дозволила б огортати замолений дизайн у «орнаментований конверт», створюючи приємне доповнення до міського пейзажу та одночасно виробляти електроенергію», – розповідає Катежина Формале про свій проект.

Катажина Формела, «CCIPV: Construction Container Integrated Photovoltaics based on energy generating foil»

Катажина Формела, «CCIPV: Construction Container Integrated Photovoltaics based on energy generating foil»

Катажина Формела, «CCIPV: Construction Container Integrated Photovoltaics based on energy generating foil»

Cuhaci & Peterson з США вибороли друге місце та перемогу у номінації «Green award». Вони створили суміш природи та «бетонних і сталевих джунглів». Журі обрало проект за сучасні технології, що створюють просте і екологічно чисте рішення. «Це робота в декілька етапів: знімні панелі та садові коробки прикріплюються до контейнерів, що дозволяє процвітати саджанцям, – розповідають у Cuhaci & Peterson.– Таким чином звичайний контейнер вже містить “зелений” елемент».

CUHACI & PETERSON «An Urban Container Jungle»

 

Людовік Маркс з Австрії, що посів третє місце розробив проект A Container Surprise. Він враховує різницю між використанням будівлі удень та вночі. Протягом дня контейнери виглядають «невидимими» завдяки одностороннім дзеркалам. Вночі, між стінами контейнера та дзеркалом запалюються різноманітні освітлювальні ліхтарі. Різні типи ліхтарів можуть мати різне застосування: як рекламні щити, арт-експозиція на культурних подіях чи сміливе рішення для освітлення вуличних ринків та  маркетів. «Це створило б місце для художніх ілюстрацій або навіть реклами, – пояснює Людовік Макс, – пропонуючи як творче, так і комерційне рішення для переосмислення неестетичних контейнерів».

Людовік Макрс «A Container Surprise»

Переможцем в номінації «Student award» став проект Лансін Чжун «City Patch» з Китаю. Вона запропонувала нове рішення інтеграції контейнерів у громадський простір.

Лансін Чжун «City Patch»

Додамо, що загальний призовий фонд Construction Container Facelift склав $6 000: $3,000 за перше місце, US $1,500 за друге місце та $500 за третє місце. Окрім цього, по $500 отримають переможці в номінаціях «Green award» та «Student award».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button