Кличко відкрив другу чергу будівництва електростанції на біогазі

Дата публікації: 17.7.2014 Розділ: Новини

Вчора в селі Підгріці Обухівського району Київської області відбулась урочиста церемонія відкриття станції, що працює на альтернативному джерелі енергії.

На заході були присутні мер Києва Віталій Кличко та посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. Київський міський голова наголосив на важливості цього проекту, так як він показує інвестиційні можливості України та допомагає поліпшити екологічну ситуацію в регіоні.

15401

«В сьогоднішніх складних умовах в Україну непросто заходять інвестори. І ми щиро вдячні тим, хто вірить у майбутнє України і вкладає гроші. Відкриття цієї станції – один з кроків на шляху до вирішення екологічних проблем Київщини. Я впевнений, що найближчим часом будуть реалізовуватися нові ініціативи в цьому напрямку».

Запуск в експлуатацію другої черги біогазової електростанції на полігоні зі встановленою потужністю 1063 кВт відбувся в рамках інвестиційного проекту. На самому полігоні спочатку збирається газ метан при переробці органічних відходів виробництва. А потім він використовується як пальне для електростанції. Такий метод переробки відходів запобігає шкідливим викидам метану, який знищує озоновий шар, в атмосферу. А потім ще й використовується для виробництва електроенергії. Станція, побудована в Підгірцях, розрахована на 15 років роботи.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!