Майбутнє Гостинного двору в руках київської громади

Дата публікації: 24.7.2014 Розділ: Новини
383620531

Всі свої думки щодо долі цієї будівлі на Подолі кияни можуть висловити на сайті Контактного центру Києва.

Сьогодні приміщення Гостинного двору знаходиться, фактично, у аварійному стані, а тому потребує якнайскорішого початку ремонтних робіт. А от чим саме буде цей простір після ремонту має визначити громада, адже будівля знаходиться у комунальній власності Києва.

Усі бажаючі можуть залишити свої побажання, бачення та пропозиції за допомогою сайту https://1551.gov.ua/, а також за телефонами (044) 15-51 (зі стаціонарного) чи (044) 205-73-37 (з мобільного). В результаті всі пропозиції будуть враховані і винесені на загальноміські громадські слухання.

Раніше Київрада одностайно проголосувала за збереження території Гостинного двору у комунальній власності та за розторгнення договору з підприємством “Укрреставрація”, яке мало перетворити будівлю на торгівельно-офісний центр.

Нагадуємо, що у липні 2012-го року на території Гостинного двору активістами, які виступали проти реставрації будівлі, була проголошена “Гостинна республіка”. Протягом місяця тут проводились культурно-мистецькі заходи. Було декілька спроб забрати будівлю за участі міліції та шляхом підпалу. Гостинний двір – це символ боротьби київської громади з корупцією та незаконними рішеннями попередньої Київради, тож закликаємо усіх долучитись до обговорень подальшої долі будівлі.

Фото: kyiv.czechcentres.cz

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!