Кияни вимагатимуть збереження парку Кіото

Дата публікації: 28.7.2014 Розділ: Новини
IMG_7422

Відомий парк з сакурами недалеко від станції метро “Лісова” опинився під загрозою знищення.

28 липня о 14:00 розпочнеться пікет біля столичного Господарського суду з вимогою прийняти справедливе рішення і врятувати частину лісу та парк Кіото на Лісовому масиві. Одним з організаторів акції є Національний екологічний центр України.

У НЕЦУ пікет прокоментували так:

Столиця протягом багатьох років перебувала у феодальному пануванні Олександра Омельченка та Леонід Черновецького. При цих двох корупціонерах все місто було охоплено метастазами адміністративно-будівельної мафії. Це вони започаткували звичай дерибанити  землю територіальної громади Києва без нашої згоди

У 2004 році, ще за мера Омельченка, частина території лісу та парк Кіото були передані ТОВ “ЖенСан” в дострокову оренду на 25 років на будівництво багатофункціонального торгівельного центру з паркінгом. Однак, після отримання землі, новий власник став знищувати зелені насадження. Так, перевірка Держекоінспекції встановила що сосни на ділянці знищили шляхом підливання невідомої речовини у кореневу систему дерев.

Розгортанню торгових точок на захопленій землі почали заважати сосни, і  їх потихенько труїли, а вже висохлі дерева зрізали, вивільнюючи місце для нових МАФів.

За зверненням активістів, прокуратура розпочала слідство. Вони виявили порушення земельного та містобудівельного законодавства і звернулися до суду. Мешканці району та активісти вимагають справедливого рішення суду: повернути у комунальну власність транспортну розв’язку, частину лісу а також парк Кіото.

Джерело: http://kiev.pravda.com.ua/
Фото: olegasphoto.com.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!