Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Якщо запуск пройде успішно, у наступному році буде створена мережа таких паркінгів в усьому місті, повідомляє Асоціація велосипедистів Києва.
Перехоплюючі паркінги встановлюють біля станцій метро або великих транспортних вузлів. Вони значно спрощують пересування містом. Наприклад, вам потрібно доїхати з одного кінця Києва в центр або в інший кінець, а потім ще й повернутися назад. На ровері це – занадто довга та незручна подорож. Наше місто розташоване на пагорбах та майже не пристосоване для велосипедистів. Але ви можете доїхати до станції метро на велосипеді, залишити його у безпечному місці – перехопюючому паркінгу, і пересісти у підземку. У Європі це поширена практика.
У 2014 році ТОВ “Байк-Бокс” виготовило пілотний перехоплюючий велопаркінг VeloPoint для Києва. Його створено на основі стандартного транспортного контейнера. Згідно з задумом, тут можна безкоштовно залишити свій велосипед на відповідальне зберігання на 12 годин. Паркінг розрахований на збереження більше 60 велосипедів у зачиненому стані та більше 100, коли відчинено двері та встановлено зовнішні кріплення.
[metaslider id=600]
У VeloPoint передбачені й інші послуги: зберігання роверів довше, ніж 12 годин, прокат та сервісне обслуговування велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, кави та чаю, тощо.
Надійність такого паркінгу забезпечують відкидні двері, які зачиняються та унеможливлюють доступ всередину в неробочий час. Сходи до зони відпочинку піднімаються. Встановлена система відеонагляду.
ТОВ “Байк-Бокс” має на меті відпрацювати технологію перехоплюючих велопаркінгів на пілотному проекті до кінця велосезону 2014 року, а потім створити цілу мережу. Наразі очікується офіційний дозвіл від київської влади на встановлення пілотного VeloPoint.
Матеріали та фото: http://avk.org.ua/
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті