Олег Скрипка відповідатиме за Андріївський узвіз

Дата публікації: 16.8.2014 Розділ: Новини
1280px-Андреевский_спуск_Lob08

Вулицю перекриють для руху автомобілів, а потім візьмуться за її реконструкцію.

Віталій Кличко дав доручення встановити болларди (стовпчики для захисту від проїзду машин в недозволеному місці) і громадські туалети на Андріївському узвозі до кінця вересня. Вулиця з 70-х років була перекрита для наскрізного проїзду, але після реконструкції 2011-12 років нею почали їздити автівки, не зважаючи на жодні заборони.

Пізніше почнуться роботи з реконуструкції узвозу. Мер вважає, що у сучасному європейському місті не може бути целофанової плівки на будинках та торгових точках. Відповідальним за реконструкцію призначили Олега Скрипку. Кличко планує зробити все максимально швидко, щоб встигнути до холодів. Столична влада готова до кінця року виділити кошти на завершення першої та другої черги реконструкції Андріївського узвозу в повному обсязі, а саме – близько 10 мільйонів гривень.

Олег Скрипка хоче створити радіо “Андріївський узвіз”, щоб на вулиці постійно звучала музика. Також він планує й надалі проводити фестиваль “Монмартр на Андріївському узвозі”, а також зробити в вересні свято цієї вулиці. Разом з Воздвиженкою, узвіз має стати єдиним культурним простором.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!