Автівкам заборонять їздити Трухановим островом

Дата публікації: 17.8.2014 Розділ: Новини
Кличко Труханів острів

Автомобілі не мають іздити пішохідними доріжками на Трухановому острові. Про це заявив Віталій Кличко в суботу, 16 серпня, під час толоки в одному з найулюбленіших місць відпочинку киян.

«Труханів острів потрібно зробити дійсно пішохідною зоною. Кияни та гості столиці мають їздити тут на роликах, велосипедах. При мені гонщики збили велосипедиста. Хоча стоїть знак пішохідної зони, автомобілісти його повністю ігнорують, а Київпарксервіс не звертає на це жодної уваги».

Мер також сказав, що Труханів, “легені Києва” перетворився на сміттєзвалище, хоча тут існує багато спортивних баз та пляжів. Замість переповнених смітників планується встановити великі контейнери. Також Кличко пропонує зайнятись на Трухановому острові організацією велоруху.

Нагадаємо, що на острів автівкою можна потрапити тільки з лівого берега – Пішохідний міст, що веде сюди з правого, весь оточений східцями, а тому по ньому немає можливості проїхати наскрізь. Тому заборона або обмеження руху автомобілів на острові вирішується встановленням болардів на переїзді з лівого берега. Дуже правильна заява мера нівелюється тим фактом, що зараз середина серпня, і скоро літній сезон закінчиться. Тому обіцянки можуть бути забуті, або їх реалізація буде відкладена.

Також нагадаємо, що інший київський острів, Гідропарк, теж нині потерпає від сміття, дезорганізації та стихійної торгівлі.

1408191172__SK_1494

 

Фото: kiev.klichko.org

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!