Центр дослідження суспільства розробив інтерактивну мапу ремонту будинків

Дата публікації: 9.9.2014 Розділ: Новини
Центр дослідження суспільства розробив інтерактивну мапу ремонту будинків

Тепер кожен киянин може подивитися на мапі адресний перелік житлових будинків, в яких у 2014 році буде проводитися капітальний ремонт.

Розпорядженням КМДА від №795 від 24 червня 2014 року було затверджено адресні переліки виконання робіт з капітального ремонту житлового фонду на 2014 рік. Йдеться про роботи з ремонту покрівель, фасадів, а також внутрішньобудинкових мереж і сходових клітин.

Орієнтовна вартість усіх робіт, передбачених постановою, становить приблизно 30 млн і 9 тис. грн, при тому, що в міському бюджеті на поточний рік на ці цілі закладено 30 млн грн. 1% цих коштів спрямовано на оплату боргів за роботи, виконані у 2011 році (позначено жовтим кольором), 11% – на продовження робіт по перехідних об’єктах з 2013 року (позначено червоним), 88% – на нові об’єкти 2014 року (позначено фіолетовим). Розподіл між видами робіт приблизно рівний: на кожен з них виділено близько 10 млн грн.

На карті кожен з видів робіт позначений окремим шаром. Для всіх об’єктів зазначений балансоутримувач, тип робіт і їхня орієнтовна вартість.

За матеріалами Центру дослідження суспільства
Фото: Тарас Кайдан

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!