Мерія проведе тендер на перевезення та запровадить єдиний квиток

Дата публікації: 18.9.2014 Розділ: Новини

У столиці проведуть тендер на забезпечення пасажирських перевезень на майже 100 міських маршрутів та планують запровадити єдиний електронний квиток на всі види громадського транспорту.

Транспортний тендер

Marshrutka_kiev (1)

Конкурс на заміщення маршрутів проведуть, так як наразі строк дії договорів укладених з більшою частиною перевізників вже закінчився. Для підвищення рівня комфорту та покращення якості транспортних послуг у столиці зараз розробляють додаткові умови для участі у тендері.

Організатори запевняють, що тендер на пасажирські перевезення буде проведено максимально прозоро й відкрито, щоб обрати “насправді найкращі організації, які зможуть забезпечити комфорт для киян”. Конкурс відбудеться у найближчі 2 місяці. Умови участі в тендері заявлять за 2 тижні.

Визначати, хто з підприємців зможе забезпечити киян якісним транспортом, буде конкурсний комітет, який складається з представників органів виконавчої влади та громадських організацій. КМДА планує укладати договори з переможцями конкурсу серед перевізників на максимальний строк – 5 років.

Єдиний електронний квиток

edinij_proezdnoj_1983_fevral (2)

Про запровадження нового проїзного документу заявив мер Києва Віталій Кличко, звітуючи про перші 100 днів своєї роботи. Квиток буде запроваджено для всіх видів громадського транспорту столиці.

За словами мера, за рахунок автоматизації процесу обсяг збору виручки має збільшитися на 20-30%, а відсоток коштів, які витрачаються на обслуговування кас, касирів та інших працівників, зменшиться з 30% до 8%. Кличко наголосив, що завдяки автоматизації влада зможе повністю виключити людський фактор із процесу збору коштів, і запобігти випадкам крадіжок.

Він запевнив, що проект “Єдиний електронний квиток” буде реалізовано повністю за інвестиційні кошти.

Фото: abali.ru, wikipedia.org
За матеріалами Українська правда. Київ

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!