Київські вулиці почистять від реклами

Дата публікації: 24.9.2014 Розділ: Новини
реклама київ

КП “Київреклама” хоче зменшити кількість рекламних носіїв у місті на 30%. Про це повідомляють “Українські новини”.

Директор підприємства Олег Калініченко пообіцяв на прес-конференції прибрати третину рекламних конструкцій у Києві. Він додав, що співробітники підприємства провели інвентаризацію всіх рекламних носіїв із залученням операторів зовнішньої реклами. Також одним з головних завданя КП “Київреклама” наразі стоїть уніфікація та стандартизація столичної вуличної реклами.

KalinichenkoОлег Калініченко
Директор КП “Київреклама”

«От приклад. Стандартний носій лайтбокс 1х2 м на вулиці Богдана Хмельницького виглядає гармонійно, нічого не закриваючи. Беремо, наприклад, проспект Бажана, де абсолютно діаметрально протилежна ситуація. Постав там стандартний носій – його ніхто не побачить. Носій повинен бути близько 6 м».

Також пан Калініченко анонсував ще два заходи: початок створення паспортів вулиць та “місячник легалізації рекламних носіїв”. Паспортизація являтиме собою занесення всіх споруд та конструкцій, що стоять на вулиці, в єдиний реєстр. За словами директора КП “Київреклама”, зараз така інвентаризація проводиться на Андріївському узвозі.

Місячник з легалізації реклами почнеться 1 жовтня, коли закінчиться дія мораторію на встановлення рекламних носіїв. Всі незаконно встановлені конструкції демонтують.

Фото: ua.112.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!