У Києві відкрилося біткоін-посольство

Дата публікації: 30.9.2014 Розділ: Новини

У Києві відкрилося перше біткоін-посольство, повідомляє ain.ua. Його розмістили у кіоску на Львівській площі. Відкриття ініціювало агентство з продажу біткоінів – KUNA, яке з березня 2014 року займається продажем біткоінів на території України.

Bitcoin-embassy-exterior2

Це – четверте посольство у світі, інші працюють у Монреалі, Тель-Авіві та Варшаві. У посольстві встановлено біткоін-банкомат і магазин біткоін-сувенірів. Основна мета – виконувати функції інформаційного центру, повідомляється на сайті KUNA.

“Посольство виконує функції інформаційного центру, єдиного місця для “тусовки” біткоін-спільноти, представництва Bitcoin Foundation Ukraine, освітнього центру. Тут можна отримати відповіді на запитання про криптовалюту, скористатися першим на території України біткоін-банкоматом або придбати сувенірну продукцію. Посольство також є і штаб-квартирою агенства KUNA. Ми усвідомлюємо, що це експеримент, і кожного дня запроваджуємо якісь нововведення”.

Довідка: Біткоін – електронна валюта (криптовалюта), яка була створена у 2009 році та базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамот. На 30 вересня 2014 року ціна одного біткоіну становить $376. Біткоіни набули неабиякої популярності у анонімній системі проксі-серверів Tor. Наприклад, на сайті Silk Road у цій системі можна біткоінами платити за наркотики, зброю чи рабів.

Засновник “Kuna bitcoin agency” Михайло Чобанян раніше розповідав, що біткоіни можуть стати у нагоді жителям анексованого Криму. За допомогою цієї валюти кримчани можуть здійснювати покупки в інтернеті без жодних перешкод та зайвих маніпуляцій: сплачувати товари та послуги, здійснювати фінансові операції.

фото: Kuna.com.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!