В київської електрички з’явився новий логотип

Дата публікації: 1.10.2014 Розділ: Новини
лого

В київської електрички з’явився новий логотип. Його розробив дизайнер Ігор Скляревський. Раніше він розробив навігацію та лого для Київського фунікулера.

Сьогодні Ігор Скляревський представив новий лого для електрички у Facebook. Як і інші роботи для міста, його він розробив безкоштовно.

skliarevsky

Ігор Скляревський,
дизайнер

“Незабаром після ремонту на лінію вийдуть кілька поїздів київської міської електрички. Одна з них — з новою лівреєю (схемою фарбування) та новим логотипом. З часом, по мірі того, як решта поїздів потребуватимуть фарбування, вони також отримають нову ліврею. Її можна буде побачити, коли електричка вийде на лінію, а логотип — вже зараз. Як завжди із моїми роботами для міста, розроблено безкоштовно. Також маю сподівання, що електрички вийдуть на лінію із новими схемами швидікісного транспорту всередині вагонів”.

На початку жовтня на лінію міської електрички вийде перший поїзд, пофарбований за новою схемою забарвлення та з новим логотипом, раніше повідомляв радник голови Київської міської державної адміністрації з транспортних питань Олександр Кава.

Він зазначив, що з часом будуть перефарбовані всі вагони електропоїздів міського сполучення без додаткового фінансування. Нова схема кольорів буде запроваджена поетапно, тобто у міру необхідності ремонту та фарбування електропоїздів. Потяги міської електрички оновлять не лише ззовні, а й усередині – салони вагонів очистять та облаштують для зручності пасажирів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!