У парку Наталка хочуть створити арт-простір

Дата публікації: 4.10.2014 Розділ: Новини

В неділю у Києві відбудеться коворкінг зі створення арт-простору у парку Наталка. Взяти участь у ньому можуть всі охочі та готові до співпраці.

3672844

Парк Наталка розташований в Оболонському районі неподалік від Московського мосту і перебуває у занедбаному стані. Проектом з облаштування парку почали займатися місяць назад. Команда активістів складається з Григорія Мельничука (журналіст та урбаніст), Віталя Безгіна (арт-дироктор рекламного агенства), урбаніста Антона Фролова та Сергія Карандіна, який підготував альтернативний план благоустрою парку, організовує процес – Наталія Манюк.

maniuk

Наталія Манюк

координатор проекту

“Кінцева мета проекту – облаштування парку, зонування території для різних напрямків відпочинку. Мета – створити перший арт-простір у місті, де б регулярно відбувалися різні заходи: майстер-класи з різних видів творчості, арт-виставки, ярмарки, фестиваль вуличної їжі, облаштувати коворкінг центри, скейт та ролер дром, стіну з графіті, місце для барбекю, місце для тренувань домашніх тварин, місце для комфортного відпочинку з шезлонгами”.

Активісти зазнаачють, що зараз люди активно використовують простір парку, вони катаються на велосипедах, влаштовують пікніки, грають у бадмінтон та фрізбі.

5 жовтня

14:00 – 17:00

Оболонська набережна, 9

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!