Біля метро “Героїв Дніпра” прибрали скандальні кіоски

Дата публікації: 14.10.2014 Розділ: Новини

На Оболоні, недалеко від станції метро “Героїв Дніпра” демонтували 26 кіосків і протягом двох тижнів планують прибрати ще приблизно 80.

Міська влада почула громаду району, члени якої написали десятки скарг у міліцію та службу 1551. Депутат Київради від Демократичного Альянсу Галина Янченко спочатку принесла на засідання КМР 9 жовтня пацюків, яких ніби-то зловили на звалищі біля ларьків, а потім передала фото безладу й антисанітарії заступнику начальника Київської міліції, актуалізувавши тим самим питання на рівні міста.

Вже 13 жовтня працівники КП «Київблагоустрій» здійснили демонтаж 26 незаконно встановлених торгових точок вздовж ринку «Оболонь» поблизу метро «Героїв Дніпра». Про це повідомив директор підприємства Іван Кліпа. Протягом двох тижнів планується демонтувати ще близько 80 МАФів. Поблизу виходів з метро, у кругу, залишаться лише ті кіоски, власники яких отримали законне землевідведення, а таких, за словами Кліпи, тут одиниці.

obolon

Співробітники КП “Київблагоустрій” прибирають кіоски та сміття

«Після того як територія поблизу виходів зі станції метрополітену «Героїв Дніпра» буде прибрана, на ній, за ініціативою Оболонської РДА, буде облаштовано сквер», – сказав Іван Кліпа.

Він також відзначив, що роботи з демонтажу здійснювалися за сприяння Оболонського райвідділу столичної міліції, а також за допомогою бійців спеціального батальйону МВС України «Київ-1» та громадського об’єднання «Громадська варта Оболоні».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!