Нове графіті прикрасило парк КПІ

Дата публікації: 16.10.2014 Розділ: Новини

У парку Київського політехнічного університету з’явилося нове графіті – “Кіт у голові”. Київський художник Єжи Коноп’є за допомогою малюнку закликає людей думати про приємні та позитивні речі.

Спочатку робота існувала у вигляді плакату. На ньому атвор закликав людей “звільнити голову від котів” як узагальненого образу усього зайвого та непотрібного. Того, що є противагою думкам про щось важливе. Плакат був створений у листопаді 2012 року. Проте з того часу багато чого змінолося, а разом з тим і заклик художника.

“Зараз наші голови, навпаки, зайняті важкими думками. Ці думки пов’язані з Україною та українцями, з тими подіями, що відбуваються останнім часом. Трапляється, у соціальних мережах хтось навіть «погрожує» почати постити котиків, як символ безтурботності, символ миру. Очевидно, зараз є потреба не звільняти, а знову наповнювати голови котами.”

“Кіт у голові” – не перша картина художника, яка спочатку інсувала у вигляді плакату. Раніше на Шулявці Єжи Коноп’є намалював “Вагітну з цигаркою”.

23276_1000фото: Єжи Коноп’є

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!