Запрацював київський туристичний інтернет-портал

Дата публікації: 17.10.2014 Розділ: Новини
kyivcity.travel

За адресою kyivcity.travel тепер можна забронювати готель, знайти місце для відпочинку або підібрати концерт.

Щоправда, сервіс бронювання готелів там не працює, список закладів харчування є дуже неповним, а концертів у календарі дуже мало, хоча й вибрані найголовніші події. Наразі профільне управління працює над наповненням сайту. Матеріали сайту доступні 4-ма мовами: українською, російською, англійською та німецькою.

Дизайн зроблений у яскравих кольорах, які є частиною гамми туристичного бренду міста, який був обраний на голосуванні та погоджений декілька років тому. Туристичний сайт є спільним проектом Управління туризму Київської міської державної адміністрації та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Також на цьому порталі можна ознайомитись з переліком київських музеїв, обрати туристичний маршрут, розібратись з транспортною системою міста або забронювати тур. Також управлінням туризму готується до виходу каталог ділової привабливості міста “Kyiv Meetings Planner Guide”. У КМДА сподіваються, що випуск каталогу сприятиме проведенню бізнес зустрічей, семінарів, конференцій, а також спонукатиме розвитку ділового туризму столиці, що в свою чергу збільшить потік туристів до міста Києва.

“Також найближчим часом запрацює мобільний додаток, що буде нести функцію мобільного гіда для туристів. Застосунок буде створено для мобільних операційних систем iOS та Android. Для користувачів соціальної мережі Facebook доступна сторінка міста Kyiv Tourism”, – повідомили у КМДА.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!