Де в Києві поїсти за 20 гривень?

Дата публікації: 5.11.2014 Розділ: Urban Experience

Велика кількість журналів та сайтів, що пишуть про Київ, роблять огляди нових модних закладів харчування. І завжди забувають про старі, нетипові та не дуже модні місця, де досі харчується багато людей. Ми вирішили пливти проти течії та зробили огляд перших п’яти закладів, де можна поїсти за 20 гривень. У нашому гіді є і культові для киян місця, і приховані від сторонніх очей їдальні. Опис кожного закладу супроводжується фотографією страв, які можна замовити, витративши всього 20 гривень.

Їдальня Києво-Могилянської Академії

Адреса: вул. Іллінська, 9

 • Гречаний суп та млинці з грибами

Їдальня Могилянки відома майже всім офісним співробітникам компаній, що знаходяться на відстані декількох кварталів від університету. Охочих поїсти під час перерви настільки багато, що адміністрація виділила їм окремий час, аби студенти могли спокійно поїсти і не запізнитися на наступну пару. “Заклад пропонує”: супи, салати, гарніри, страви з м’яса й риби, десерти.

Їдальня ГІПРОЦИВІЛПРОМБУД

Адреса: вул. Гоголівська, 22-24

 • Їдальня ГІПРОЦИВІЛПРОМБУД

Затишна номенклатурна їдальня для архітекторів. Теж відома серед працівників навколишніх офісів. Вибір страв стандартний для пострадянської їдальні. Тут є суп з фрикадельками. Щоб потрапити у заклад, треба зайти у будівлю, піднятись по сходах і повернути направо.

Їдальня-кафе готелю “Турист”

Адреса: вул. Раїси Окіпної, 2

 • Їдальня-кафе готелю "Турист"

Заклад з доволі екзотичними для їдальні стравами. У меню, наприклад, присутні баранина, курячі купати (грузинські смажені сосиски) та овочі-гриль. Великий вибір страв компенсується хитрим ціноутворенням. Так, на ціннику зазначено вартість за 100 грамів, а порція на тарілці, зазвичай, у два рази більша. Тож замовивши їжу, будьте обережені, щоб не переплатити.

Їдальня КІМО та Інституту журналістики

Адреса: вул. Мельникова 36А

 • Їдальня КІМО та Інституту журналістики

Єдиний заклад у нашому гіді, куди можна потрапити лише за перепусткою. Щоб скуштувати страви у цій їдальні доведеться вступити у КІМО або Інститут журналістики при Національному університеті ім. Тараса Шевченка. Але очевидці стверджують, що воно того варте: інтер’єр їдальні швидше нагадує кафетерій у якомусь закладі культури. Про це свідчать портьєри та страви з лосося.

Булочна “Ярослава”

Адреса: вул. Ярославів Вал, 13

 • Вхід в булочну "Ярослава"

Улюблене місце перекусу багатьох киян. Смачне тісто для булочок, гарячий бульйон та низькі ціни роблять “Ярославу” популярним закладом. Якщо ми буваємо на вулиці Ярославів Вал, то обов’язково забігаємо за розтягаєм з рибою або булочкою з ягодами.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Тестпп Теступ

  ну на 20 грн с таким набором блюд не хватает обычному мужику. 35-40 минимум гривен в этих заведениях, чтобы нормально покушать. по сути бизнесс ланч в любом кафе столько же.

 • Anna Zdorenko

  Вы меня простите, но как бывшая студентка ИЖ заявляю, что поесть там на 20 грн нереально. Только если для насыщения вам хватит супчика и самого дешевого салатика. Средний обед (без излишеств) в прошлом году стоил от 30 грн. Я сомневаюсь, что цены снизились.

 • Khmelov Andrii

  Забыли написать про столовую в институте культуры.

 • Євгенка Фоміна

  А КПИ ! нельзя забывать такое место

 • Євгенка Фоміна

  А еще в Туристе есть МУСАКА. До Туриста ни разу такого слова не слышала

  • Taras

   Это турецкое блюдо, очень вкусно. Сейчас сезон баклажанов, как раз можно дома приготовить 🙂

 • Виктория

  Еще на Житомирской открыли “Час поїсти” совсем недавно – там огромная пицца 25 грн стоит, а так картошечку и салатик с соком можно взять на 20 ргн