Чеські експерти розкажуть киянам про участь громад у розвитку міста

Дата публікації: 15.12.2014 Розділ: Новини
1654346_790285581037005_150443312295152380_n

У вівторок, 16 грудня, за ініціативи міжнародного архітектурного фестивалю CANactions, відбудеться презентація «Міське планування з точки зору сталого розвитку та участі громад: досвід проекту reSITE», яка проводиться за сприяння Посольства США, Київського інституту міського розвитку, Ресурсного центру для випускників програм Уряду США (Американські ради) та Чеського центру.

Учасники проекту reSITE зосереджуються на стратегіях міського планування, присвячених громадському простору, набережним та міській мобільності, що є засобами модернізації міст. Веб-сайт проекту.

reSITE – це міжнародна платформа однодумців, що стоврена для співпраці усіх охочих зробити свої міста більш зручними та комфортними для життя.

reSITE вивчає реальні економічні, соціальні та екологічні цінності розумного проектування для розвитку міст. Наголос робиться на процесах та рішеннях у містах орієнтованих на людей. reSITE створює енергійне експертне середовище для консультацій з адміністраціями та громадянами про те, як стати справді сучасним містом. Результати reSITE поширюються регіональними та міжнародними засобами інформації, а налагоджений діалог дав можливість сформувати ефективні робочі групи для того, щоб досягти консенсусу щодо нових приорітетів оновлення міст у Чехії та навколишньому регіоні.

reSITE зосереджується на балансі між адміністрованим та низовим планування.
Робота ведеться з містом Прага задля розширення програм reSITE, а також з іншими містами у форматі консультацій в архітектурі, урбанізмі та новаорських потреб для міст. Сьогодні активно ведеться пошук міст-партнерів, а також інституцій та експертів, зацікавлених у розширенні програми reSITE.

Вівторок, 16 грудня 2014
18.30
Київ, вул. Б. Грінченка, 7
Будинок Архітектора (приміщення Архітектурного клубу)
Вхід вільний

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!