Київський “Циферблат” покаже миттєві малюнки міста

Дата публікації: 12.1.2015 Розділ: Дозвілля

У Києві відкривається виставка “урбан скетчей”, швидких, завжди “живих” замальовок з натури: з вікна квартири, у кав’ярні, в парку, на вулиці.

Офіційно рух Urban Sketching був започаткований у 2007 році в Америці, іспанським журналістом Габріелем Кампанаріо. Однак онлайн-группа у Flickr швидко розрослась, вийшовши за межі інтернету і однієї країни.

Завітавши до Циферблату з 18 по 31 січня, ви зможете не лише переглянути роботи київських любителів міського скетчінгу і поспілкуватись з ними. Ви також почуєте розповідь про Urban Sketchers – всесвітню мережу творчих людей, які малюють хвилинні портрети міст, де вони живуть і подорожують.

Так як скетчі малюються і з’являються в мережі дуже швидко, вони можуть відображати останні події у світі, як це зазвичай роблять фотографії. Наприклад, 11 січня з’явилось багато малюнків з мітингів на підтримку французьких сатиричних коміксів Charlie Hebdo.

Урбан-скетчери з усього світу збираються на щорічні симпозіуми. Наприклад, така подія 2015 року відбудеться у Сингапурі. Рух “вуличних художників” є дуже популярним у світі і дає можливість показати свої роботи та місто, в якому живеш, навчаєшся чи працюєш. І не важливо, ти професійний митець чи любитель.

Група Urban Sketchers Ukraine у Facebook.

Facebook-івент.

  • Малюнок київського скетчера

Місце: Простір “Циферблат”

Адреса: вул. Володимирська 49-А

Дата: 18 -31 січня

Час: 15:30

Вартість: Оплата за умовами простору


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!