З 20 лютого до 17 квітня у приміщенні київського клубу Closer буде діяти професійна майстерня для всіх, хто хоче навчитися писати тексти.
Організатори, Cicuta Bookshop, обіцяють учасникам, що заняття поєднають у собі теоретичну та практичну роботу в групі за ретельно складеною програмою, спілкування з письменниками, драматургами, редакторами та видавцями, публічні лекції, відкриті читання, вечірки та веселощі.
Раніше, майстерня BARTLEBY & COMPANY започаткувала серію відкритих лекцій про письменників.
Повну програму, розклад, а також інформацію про лекторів курсу можна прочитати на сайті Cicuta Bookshop.
Заняття проходитимуть по суботах (5-6 годин) і неділях (3 години). Мова – українська чи російська – за вибором лектора. Також курс включає відкриті лекції про читання.
Курс складається з трьох напрямів:
– Теоретичні лекції філологів та літературознавців;
– Практичні заняття з письменниками, присвячені роботі з літературними техніками і прийомами;
– Критичне читання, аналіз та обговорення текстів учасників курсу разом з редакторами та письменниками.
Курс включає такі форми роботи:
– Аналіз художніх текстів, рекомендованих лекторами;
– Виконання практичних завдань та їх перевірку викладачами курсу;
– Обов’язкове читання робіт (не менше 3-х) інших учасників курсу і підготовку коментарів до них.
Для того, щоб стати слухачем курсу, потрібно заповнити заявку, прикріпити до неї власний короткий прозовий текст (до 15 тис. знаків) і надіслати організаторам до 7 лютого 2015 року.
Рішення про зарахування на курс приймає рада товариства Cicuta Bookshop та літературної майстерні Bartleby & Company. Вибір грунтується на силі і потенціалі зразків письма, надісланих у заявці, а також на те, наскільки, за відчуттям організаторів, заявник зможе отримати користь від занять. Організатори просять не надсилати типову жанрову прозу (детективи, фентезі тощо), тексти для дітей та підлітків – на цьому курсі не навчають, як їх писати.
Максимальна кількість учасників – 15 осіб.
Вартість курсу: 4000 грн (67 годин занять, відвідування літературних заходів в рамках курсу, обіди та кава-брейки).
Фото: flickr-юзер Johan LarssonПерш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті