Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Однією з проблем сучасного Бухаресту є висока щільність забудови в історичному центрі міста. У своїх проектах архітектурні бюро шукають рішення цієї проблеми. Разом з тим, вони вважають – щільність забудови слід розглядати як елемент сталого розвитку міста. Прикладом цього є апартементи Urban Spaces в Бухаресті, розроблені проектним бюро ADNBA.

10937346_10204894389694851_775454322_n

У цьому проекті враховани усі вимоги щодо збереження цілісності історичного району: мала кількість поверхів, яка відповідає рівню сусідніх будівель, сучасний дизайн  у поєднанні з традиціними матеріалами. Будинок проектували таким чином, аби він гармонічно виглядав на фоні будівель різних розмірів та вписувався попри високу щількість забудови.

[metaslider id=5076]

Більшість квартир відрізняється одна від одної. Тут є студії та чотирикімнатні апартаменти  – одно- , дво- або, навіть, триповерхові з приватними двориками, балконами або терасами різних розмірів.  Загалом у будинку – 77 квартир. Для загального користування у житлі спроектований хол, тераси та ігрові майданчки, на нижньому поверсі розташовані комерційні приміщення (магазини та ательє).

Проект реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

Матеріали проекту можуть вільно передруковуватись іншими ЗМІ за умови посилання на оригінал публікації
Фото: adnba.ro

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button