На Поштовій площі здали в оренду частину тротуару

Дата публікації: 22.1.2015 Розділ: Новини
poshtova

Тротуар на Поштовій площі, безпосередньо біля виходу зі станції метро та фунікулеру, на початку 2014 року був переданий міською владою в оренду комерційним структурам.

В результаті звідси прибрали автобусну зупинку, замість неї тут – невпорядкована приватна парковка, що створює проблеми як рухається транспорту, так і пішоходам. Про це пише «Вечірній Київ» з посиланням на екс-радника міського голови Олександра Каву.

На думку Кави, міська спільнота повинна наполягати на поверненні зупинки на старе місце, адже воно є зручним з точки зору транспортного сполучення ідозволяє швидко пересаджуватись з метро або фунікулеру на автобус.

Сьогодні зупинка автобуса №62 розташована в 100 метрах від Поштової площі, на вулиці Сагайдачного. Нова зупинка не обладнана павільйоном очікування, і через припарковані в першому ряду Сагайдачного автівки, автобуси висаджують пасажирів з другого ряду, практично зупиняючи рух по вулиці в один бік. У той же час на Поштовій площі є зручний заїзд для зупинки автобусів, однак зараз тут паркується 5-6 автомобілів, а плата за їх стоянку не береться. Крім того, автомобілі тут часто паркуються просто на наземному переході.

Фото: 1551.gov.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!