У Києві покажуть фільм Urbanized

Дата публікації: 29.1.2015 Розділ: Новини
10956057_856205214443299_372243440268325821_n

4 лютого у арт-просторі Mezzanine покажуть документальний фільм про розвиток міста під назвою Urbanized. Показ відбудеться зі згоди автора фільму.

У стрічці розпівдається декілька історій зміни міського середовища з усіх куточків світу. Розглядаються як масштабні проекти, коли містобудівники  задумували цілі міста, так і локальні ініціативи громадських організацій, які виборюють своє “право на місто”. Фільм є надзвичайно цікавим і важливим для розуміння сучасних тенденцій у міському житі та міській культурі. Тому на сеанс запрошуються не тільки і не стільки спеціалісти, скільки всі кияни, які прагнуть зробити своє місто кращим та комфортнішим для свого життя і життя своїх дітей.

Автор стрічки зустрічається з найвідомішіми урбаністами та містобудівниками, як то Енріке Пеньялоса та Ян Гейл. Разом зі знімальною групою ви побуваєте у Південній Америці, США, Європі та Азії. І скрізь можна знайти нестандартні рішення для організації життя у місті.

Читайте також нашу підбірку фільмів про урбанізм і роздуми про міську культуру від київського урбаніста Станіслава Дьоміна.

А також нашу статтю Що таке урбаністика.


Місце: Арт-простір Mezzanine

Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31, 3 поверх

Дата: 4 лютого

Час: 20:00

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!