В українській столиці пройде Перший київський Urban Fest

Дата публікації: 3.2.2015 Розділ: Дозвілля

В останній день зими і перший день весни, 28 лютого і 1 березня у G13 Project Studio відбудеться Перший київський Urban Fest. Мета заходу – зібрати разом якомога більше небайдужих киян і показати їм методи, інструменти та можливості самостійного поліпшення міста.

Фестиваль проходитиме у G13 Project Studio, який нещодавно відкрився. Місце повністю відповідає формату фестивалю – діалогу між киянами та міськими ініціативами про можливу взаємодію і про майбутнє Києва.

KUF_new-2

Протягом двох днів на Першому київському Urban Festі у всіх бажаючих буде можливість відвідати виступи українських урбаністів та презентації найцікавіших проектів у сфері зміни міського простору: спікери розкажуть про те, як створювали сквери, міняли систему руху міста, працювали з місцевою владою, проводили воркшопи для архітекторів, створювали навігацію для громадського транспорту.

Також на фестивалі будуть працювати станції активності – кілька майданчиків для неформального спілкування між відвідувачами та міськими ініціативами. Тут будуть ігри для дітей і дорослих, презентації фільмів та освітніх проектів, майстерні та інші захоплюючі заняття. Крім того, кожен день з 17:00 до 19:00 будуть проходити кінопокази від Фестивалю кіно і урбаністики “86 і документального циклу “Урбан рефлексії Києва“. Після закінчення кіносеансу відвідувачів чекає великий музичний концерт.

А ще організатори зроблять на території виставку робіт фотографів, які знімають Київ в самих різних його обличчях. Також на території Urban Festa буде працювати фудкорт.

Програму дивіться на сайті фестивалю.

Організатори: громадська організація “Демальянс Допомога” та Київський міський журнал “Хмарочос”.


Місце: G13 Project Studio

Адреса: Балтійський провулок, 23

Дата: 28 лютого та 1 березня

Час: з 12:00 до 19:00

Вартість: Безкоштовно


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!