У Київраді можуть затвердити нові стандартизовані кіоски

Дата публікації: 9.2.2015 Розділ: Новини

У КМДА закінчують розробку нової Концепції упорядкування об’єктів сезонної та пересувної торгівлі та ярмарків. Вже на цьому тижні її можуть розглянути на профільній комісії Київради, після чого затвердять на одній з найближчих сесій. Про це пише “Сегодня” з посиланням на директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максима Кузьменка.

country_obzor_1_1___01

Чиновник каже, що під час розробки нової схеми розташування та нових кіосків, враховувались позиції підприємців та киян. Він вважає, що завдяки новій концепції можливо буде навести лад з тимчасовими спорудами.

Торгова Концепція передбачає чіткий поділ Києва на чотири зони. Найважливіша – нульова: територія навколо Києво-Печерської лаври та Софії Київської. Перша зона включає вулиці в історичному центрі Києва, а друга розташована трохи далі від центру. Третя ж охоплює спальні райони міста.

honey_obzo1111_1__

Варіанти зовнішнього вигляду об’єктів роздрібної торгівлі розробляються не тільки для кожної зони, але і для торгівлі різними товарами (наприклад, для продажу морозива – один тип кіосків, для торгівлі фруктами – інший, і т. Д.).

Стандартизація тимчасових споруд торкнеться і київськиї продуктових ярмарків. Для такої торгівлі в КМДА розробляють свій архетип наметів: вони будуть виглядати однаково. Наприклад, їх можуть прикрасити зображеннями з видами Києва. Крім того, в КМДА хочуть навести порядок і з самою організацією ярмарків: зокрема, будуть стежити, щоб торгували на них виробники продукції, а не перекупники, і обіцяють знайти  відповідальних за порядок під час їх проведення – наприклад, за прибирання сміття.

ice_cream_1__

Стежити за сезонною та пересувною торгівлею буде департамент благоустрою. Вони будуть перевіряти, щоб об’єкти сезонної торгівлі не заважали людям, щоб там не торгували алкоголем і пивом. Пересувна торгівля – це інший напрямок: всі локації таких об’єктів повинні бути чітко визначені з урахуванням заходів безпеки.

_02_1__

Заступник голови Департаменту містобудування і архітектури КМДА Андрій Вавриш, у свою чергу, наголосив, що макети дизайну нових тимчасових споруд були передані їм від департаменту промисловості та розвитку підприємництва, і що вони обов’язково будуть їх переробляти відповідно до високих вимог естетики та технологічності. Робота проводиться у рамках підготовки нового посібника з уличного дизайну.

Нагадаємо, що нещодавно в Одесі розробили стандартизовані кіоски та зупинки.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Вадим

  >> жалуемся на мафы
  >> делаем маф в вышиванке
  >> profit
  да вы издеваетесь или что?

 • Олексій

  ну навіщо на будку з квасом вішати національні українські орнаменти?
  та взагалі до чого ця тема села? ми ж у місті живемо тому кіоск повинен бути сучасним, лаконічним…