Під час перевірки у «Київпастрансі» знайшли порушення на 34 мільйони гривень

Дата публікації: 20.2.2015 Розділ: Новини

Державна фінансова інспекція здійснила перевірку діяльності КП «Київпастптранс» за 2012-2014 р.р. й виявила фінансових порушень та недоліків на суму 34,20 млн грн. Про це повідомляється у листі ДФІ до Міністерства фінансів, яке розміщене на сайті КМДА, пишуть “Наші гроші“.

Зокрема у листі йдеться про те, що «Київпастранс», маючи значні збитки (чистий збиток у 2012 р. 239,64 млн грн., у 2013р. – 369,46 млн грн.), без дозволу витрачав гроші за закупівлі, приймав від постачальників обладнання без належної документації, переплачував за ремонтні роботи.

Так, «Київпастранс» здійснював незаконні витрати на консультативні, юридичні, інформаційні, консалтингові та рекламні послуги, не передбачені фінансовими планами. Загалом на це витратили 478,8 тис грн.

Без дозвільних документів підприємство витратило 10,28 млн грн. на устаткування, програмне забезпечення та пусконалагоджувальні роботи в рамках проекту спорудження Міської електрички.

Окрім того КПТ переплатив 2,20 млн грн. за поставку трамвайних вагонів, а також 2,78 млн грн. за ремонт: його проводили з комплектуючих, які утворилися внаслідок розбирання закуплених у Чехії вживаних вагонів.

Також «Київпастранс» уникав виплачувати в бюджет Києва надходження від оренди майна – загалом він винен місту 11,96 млн грн.

Деталі перевірки читайте у листі:

дфі-1 дфі-2 дфі-3

 

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!