
На Куренівці, у просторі G13 Project Studio зібралось кількасот людей, яким небайдуже майбутнє свого міста.
Фестиваль тривав два дні, протягом яких на сцені виступило більше 30 лекторів, показані 3 документальні фільми та випито безліч кави і глінтвейну.

Окрім лекцій та кіно, відвідувачі мали змогу дізнатись про новий аналітичний міський онлайн-ресурс МІСТОSITE, мобільний застосунок Tap4Parking, сучасні електромобілі Nissan Leaf, які вже їздять Києвом, помайструвати з дерева та пластику разом з IZOLAB, пограти в настільні ігри і отримати екологічні сувеніри на пам’ять.

Фестиваль відкрив академік Володимир Ілліч Нудельман, який розповів про можливі сценарії майбутнього Києва. В перший день, 28 лютого, усі охочі могли послухати практиків, які працюють у сфері громадсько-державного партнерства, Універсального Дизайну та благоустрою зелених зон. День закінчився показом фільму “Знеструмлені” від фестивалю “86” та їхньою презентацією нового конкурсу урбаністичних фільмів. Фотозвіт першого дня дивіться за посиланням.

На другий день, 1 березня, фестиваль продовжився у форматі публічних дискусій на теми зеленого міста, візуальної культури, комунікацій у громадських ініціативах, механізмів реалізації міських ініціатив. Фестиваль закінчився показом двох документальних фільмів з серії “Урбан рефлексії Києва” про ВДНГ та Контрактову площу. Повну версію дводенної програми фестивалю дивіться за посиланням.

Завдяки представництву Фонду Генріха Бьолля в Києві, всі відеозаписи виступів спікерів будуть доступні онлайн вже наступного тижня.
Фестиваль був організований Київським міським журналом “Хмарочос” та громадською організацією “Демальянс Допомога” за підтримки партнерів.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті