Мобільний застосунок Urban Engines — карти без інтернету

Дата публікації: 3.3.2015 Розділ: Практики

«Хмарочос» вже розробив дві онлайн-карти: одну — з нанесеними пунктами прийому допомоги біженцям та бійцям АТО, іншу — з будинками, які ми маємо вберегти від руйнування.

Тепер ми хочемо розповісти про мобільний застосунок Urban Engines за допомогою якого користуватися картами стало ще зручніше.

Колишні працівники Google об’єдналися, аби розробити Urban Engines, який мають низку відмінностей від інших карт. На відміну від них, у застосунку працюють офлайн карти, поки що десяти міст: Бостона, Чикаго, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Портленда, Сан-Франциско, Сієтла, Торонто, Ванкувера і Вашингтона.

Головна особливість застосунку — покращення мобільності. З його допомогою можна отримувати інформацію про мільярди поїздок, які люди та автомобілі здійснюють протягом дня, про потоки та напрями руху приміського транспорту, а також отримати глибше розуміння про свої пересування. У застосунку акумулюється вся інформація про способи пересування містом: громадський транспорт, проїзд вузькими провулками. Тут можна підібрати найшвидший або найзручніший для себе маршрут, що допоможе забезпечує більш ефективне використання  інфраструктури, поліпшує міське планування і стимулює до «здорового» зростання міст.

Крім того, в  Urban Engines є функція доповненої реальності. З її допомогою, використовуючи камеру смартфону, можна отримати більш ефективний маршрут, залежно від того, де ви знаїодитеся і що бачить камера.

Urban Engines доступний для смартфонів на платформі iOS и Android.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!