У Києві відбудеться фестиваль ретро техніки — Old Car Fest

Дата публікації: 9.3.2015 Розділ: Дозвілля

У квітні у Києві відбудеться другий фестиваль ретро техніки Old Car Fest. Перший — пройшов влітку, у ньому взяли участь близько 200 учасників. Цього разу їхня кількість збільшиться до 300. Вже надійшли заявки з Білорусі, Італії, Польщі, Німеччини та Франції.

Глядачі побачать ретро автівки, вінтажні велосипеди, мотоцикли та побутову техніку 20-х—80-х років. Буде виставка еволюції вітчизняних автомобілів (ЗАЗ, ГАЗ, Жигулі, Москвич тощо), експозиція заводів СРСР та  пам’яті пожежників Чорнобиля. Заплановано концерт колективів транспортного коледжу Києва, мототріал та автослалом.

Власники ретро авто, скутерів та мотоциклів можуть взяти участь у виставці, безкоштовно зареєструвавшись тут. Автівки можуть перебувати у будь-якому технічному стані, але для кожного транспортного засобу — свої критерії. Наприклад, вітчизняні авто мають бути не молодші 1985 року, а мотоцикли – 1990 року.

Нижче зазначені деякі з учасників.

  • Buick Roadmaster (1937р.) — авто представницького класу. Виробництво США. Всього випущено 3070 автомобілів.

Павло Лозовенко

співорганізатор Old Car Fest, учасник Old Car Service

«Фестиваль у своїй основі несе ідею об’єднання людей, які захоплюються ретро технікою. Місце, де можуть зустрітися і поспілкуватися колеги по хобі, маститі майстри, колекціонери і початківці та студенти. Відвідувачі фестивалю мають унікальну можливість доторкнутися до часточки історії.
Вважаю, що такий фестиваль просто необхідний. Наприклад, у сусідній Польщі відбуваються сотні ретро заходів на рік. В Україні ж не набереться і десятка. Хоча людей, що цікавляться ретро технікою, дуже багато, просто необхідно дати їм можливість показати своїх улюбленців, відзначити найкращі екземпляри. Це ж прямий стимул продовжувати займатися улюбленою справою. Крім того, це відмінний шанс зацікавити молодь, привити любов до історії».


Місце: Державний музей авіації

Адреса: вул. Медова, 1(навпроти «Пузатої хати»)

Дата: 24-26 квітня

Час: Інформація уточнюється

Вартість: Інформація уточнюється. У минулому році – 30 грн


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Iryna Kotsiubynska

    Виправте, будь ласка, “у минулому році” на “торік”