ІЗОЛЯЦІЯ оголошує конкурс муралів

Дата публікації: 16.3.2015 Розділ: Новини
mooral

Посольство США в Україні та фонд ІЗОЛЯЦІЯ оголошують про проведення відкритого конкурсу на створення муралів для інтер’єру культурного центру America House в Києві.

Технічні характеристики: стіни розташовані в різних будівлях, загальна площа для створення муралів – 50м2. Стіна в першому будинку – 432 см х 260 см, 15м2. Є вікно. У приміщенні здійснюється контроль безпеки на вході в культурний центр.

Стіна в другому будівлі – 555см х 600см, 35м2. Стіна розташована уздовж сходів, що ведуть з першого поверху на другий. У будівлі будуть проводитися освітні та культурні заходи.

Перевага надаватиметься проектам, які представляють як американську, так і українську культуру і враховують естетичні очікування основної аудиторії центру – молодих людей.

Пропозиції проектів можна надсилати Євгенії Моляр на ievgeniia.moliar@izolyatsia.org. Пропозиція повинна складатися з описової частини (концепції) і ескізу. Один заявник може надіслати не більше п’яти проектних ідей. Відбір здійснюватиметься спільно представниками посольства США та фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

Термін подачі: до 22 березня 2015 року

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!