В Єгипті збираються будувати нову столицю

Дата публікації: 16.3.2015 Розділ: Новини
Screen-Shot-2015-03-16-at-13.27.31

При проектуванні враховуються технології smart city, які дозволять економити на енергоресурсах, а також зроблять місто більш комфортним для його жителів.

Нова столиця, у якої ще немає назви, буде знаходитись поряд з чинною столицею Єгипту, Каїром. Весь проект створюється для того, щоб врятувати його від перенаселення: наразі у Каїрі проживає 18 мільйонів людей, і за прогнозами у найближчі 40 років їх кількість подвоїться.

about-01

Інвестиції у це амбітне будівництво складуть, за попередніми оцінками, 45 мільярдів доларів. У нову столицю планують перенести парламент та міністерства, а також збудувати там палац президента.

Планувальники закладають у проект стратегію розвитку міста на 40-50 років вперед. У новій столиці Єгипту будуть квартали середньої ти високої щільності. Центр міста буде частково пішохідним та дружнім до людей, також воно планується за ідеологією сталого розвитку, стверджується на сайті майбутньої столиці. За рахунок створення нових кварталів та ділового й адміністративного центру, у Єгипті планують збільшити кількість робочих мість та покращити якість життя єгиптян.

inspiration-02

Раніше «Хмарочос» писав про плани щодо будівництва інноваційних міст у Індії та проблеми, пов’язані з ними.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!