Активістів з Подолу просять увійти до робочої групи

Дата публікації: 24.3.2015 Розділ: Новини
11054491_804282919653135_6159356834078213846_o
Одна з пропозицій щодо благоустрою скверу

На Подолі триває обговорення щодо реконцепції скверу №3, який знаходиться на Контрактовій площі біля виходу з метро та зупинки трамвая.

Поки що сам сквер не видно через розташовані по периметру кіоски. Декілька місяців тому на це звернув увагу заступник Віталія Кличка Павло Рябікін. У Фейсбуці він написав про те, що згодом замість кіосків має з’явитись “легкий торговий центр”.

Підприємці, які здають в оренду кіоски на Контрактовій звернулись до Подольської райдержадміністрації з проектом благоустрою території скверу і збереженням кількості робочих місць продавців на площі. Керівництво РДА запросило архітектора Станіслава Дьоміна, який створив групу з обговорення реконцепції скверу та декілька разів зустрічався з підприємцями для розуміння їхніх потреб.

В результаті з представників бізнесу, громади та Подільської РДА було вирішено створити робочу групу (Координаційну Раду), завданням якої має стати розробка завдання на проектування благоустрою скверу, в якому будуть враховані пропозиції та інтереси всіх заікавлених у цій території.

Але ситуація ускладнюється тим, що паралельно з проектом реконцепції цього скверу оголошено архітектурний конкурс на будівництво великої пішоходної зони, яка об’єднає вулицю Сагайдачного та Контрактову площу, і в якій цих кіосків немає в принципі. Але невідомо, коли проект переможця конкурсу буде реалізований, адже на це потрібно дуже багато бюджетних коштів.

Тим не менш, подати заявку для включення до складу Координаційної Ради щодо функціонування скверу №3 на Контрактовій площі можна на електронну адресу управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Подільської райдержадміністрації: podilarx@ukr.net.

Для отримання додаткової інформації та підтвердження отримання листа звертайтеся за тел: 425 15 04

Нагадаємо, в понеділок, 30 березня 2015 року в актовій залі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації о 15.00 знову відбудеться зустріч щодо обговорення питання концепції благоустрою скверу №3 на Контрактовій площі, створення координаційної ради, визначення її складу, повноважень та функцій.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Alex Zakharov

    “Безкоштовна автостоянка” – вот отличная идея! Отдать половину Контрактовой под драндулеты, которые работники окружаюющих офисов будут бросать на весь день, гениально., чьо.