У Києві відбудеться ярмарок «Велогараж»

Дата публікації: 6.4.2015 Розділ: Новини

У столиці відбудеться перший благодійний ярмарок «Велогараж». Тут можна буде купити велосипед або приладдя до нього.

11111

На благодійному ярмарку відвідувачі зможуть оновити велосипед або його дизайн, придбати запчастини, екіпіровку або велоаксесуари. Тут продаватимуться як нові, так і раніше використані.

10449948_654553437967941_8833061757496082122_n

Ольга Соборова
співорганізатор «Велогаража»

«Ініціатива народилася, коли ми почали думати, де взяти кошти на відновлення велотреку. І, практично, відразу ж виникла ідея ВЕЛОГАРАЖа. По-перше, це можливість залучати нових людей та громадськість до проблеми фінансування. А, по-друге, це популярний формат сьогодні. Тобто ми поєднали приємне з корисним. Результат ВЕЛОГАРАЖа і, власне, мета – зібрати гроші. Спрогнозувати обсяг, поки не можемо, оскільки це перший досвід».

«Велогараж» має кілька тематичних зон: активності, приватники, фуд корти та магазини. Вже відомі перші учасники. Це – майстерня Hard Ride, Ольга Кісельова (дизайнер та художник, буде розфарбовувати велосипеди), «Велоцентр Giant», магазин «Лідер Online», «BPS Company», «BikeUp!», «ВМС Україна» тощо. За гастрономічний відділ відповідає Павло Морозов (засновник кафе «Dragée»). Розважати гостей будуть ді-джеї (Анна Ковальська, Mamay та Олег Уманський). У зоні активності буде можливість відпочити, зіграти у настільний теніс та інші види спорту. Авторами ідеї ярмарку є Олександр Карпинський та Ольга Соборова.

Захід відбудеться на території київського велотреку. Частина зароблених грошей піде на його відбудову. Якщо ви приватник, то благодійний внесок потрібно буде сплатити з зароблених грошей. Для магазинів та фуд кортів він становитиме 1000 грн.

Зареєструватися можна тут.


Місце: Київський велотрек

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 58

Дата: 25 квітня

Час: 10:00-19:00

Вартість: безкоштовно


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!