Сьогодні у Києві покажуть фільм про міське середовище у Сан-Пауло

Дата публікації: 21.4.2015 Розділ: Новини

Сьогодні у Києві покажуть фільм про урбаністику. В рамках Міжнародного Фестивалю Документального Авторського Кіно — Ukraine: International Documentari Festival 2015 відбудеться показ фільму «Пікадори» Аміра Ескандарі.

Schermafbeelding-2012-10-15-om-20.57.21

«Пікадори» – це фільм про міське середовище та його розвиток у Сан-Пауло, Бразилії. Четверо бразильців підіймаються на багатоповерхівки і залишають на них графіті, що критикують суспільство. Так вони залишають за собою слід та борються за свободу. Хто вони: художники, анархісти чи злодії? Дян, Вільям, Рікардо та Біското ризикують життям, щоб залишити слід в цьому світі. Фільм про боротьбу за свободу та право здійснювати мрії.

Країни виробники — Фінляндія, Данія та Швейцарія. Показ стрічки відбудеться українською о 19:30.

Також можна  переглянути фільм Яна Муща “Клята лисиця” про збереження природи о 16:30 англійською та о 18:00 прослухати лекцію “Розробка та втілення ідеї в кіно” Поліни Кельм.

Міжнародний Фестиваль Авторського Кіно — Ukraine: International Documentari Festival 2015 буде тривати до 27 квітня. Цього разу його темою стала досвід змін: особистих та суспільних. Програма висвітить нові підходи до різних ситуацій, досвід розвитку і гідного життя в неідеальних умовах. Для показу кінострічок на фестивалі IDFA (Амстердам, Нідерланди) відібрано 21 фільмів з різних країн світу, таких як Нідерланди, Естонія, Канада, Франція, Мадагаскар, Нова Зеландія та інші. Крім кінопоказів відбудуться майстер-класи з громадськими діячами, українськими письменниками та режисерами-документалістами.


Місце: Велика зала Культурно-мистецького центру Києво-Могилянської академії

Адреса: вул. Іллінська, 9

Дата: 17-27 квітня

Час: “Клята лисиця” 16:30, 18:00. “Пікадори” – 19:30

Вартість: безкоштовно


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!