Живим чи мертвим за 60 хвилин

Дата публікації: 27.4.2015 Розділ: Дозвілля

Є одна година, аби вийти з кімнати «Живим или мертвым». Але на цей раз доведеться ще й розкрити кримінальну справу, знайти вбивцю та здати його до СБУ.

Ви потрапляєте у кімнату з історією, де майже всі речі пов’язані між собою, як у комп’ютерному квесті. Тут нещодавно вбили людину, а слідчого, який розслідував справу викрали. Тож доведеться закічнити його справу, або програти.  Антураж нагадує детективні серіали про шпіонів різної епохи. Замки, коди, ланцюги, а згодом і тіло трупа у напівтемряві. Ця гра не лише розшевелить ваші мізки, а й полоскоче нерви. У якийсь момент складається враження, ніби з реальності вас перемістили у віртуальний світ.

Протягом гри можна брати підказки. Але цікавіше самостійно з’ясовувати, на що варто звернути увагу, а що є лише відволікаючим елементом. Передевившись серіалів на кшталт «Лютера», «Шерлока Холмса» чи «Справжніх детективів», здається, що цю кімнату пройдеш на раз два. Так було, поки перед не з’являється безліч доказів та особових справ. Тут і розпочалися складнощі. Якщо не маєш значного досвіду гри у квести, краще приходити вчотирьох — колективний розум творить дива.

Кімната «Живим чи мертвим» розрохавана на пошук речей, встановлення взаємозв’язків між ними і на розгадування загадок. Вони, у свою чергу, мають логічний характер. Команда «Хмарочосу» пройшла гру за 57 хвилин та знайшла вбивцю. А як впораєтеся ви?

Квест-рум “Quests.com.ua” знаходиться на вулиці Олеся Гончара, 25, поблизу метро Золотi ворота. Окрім «Живым или мертвым» тут постійно діють дві інші кімнати: «Вписка Брежнева» і «Шпион, выйди вон» та скоро вікдриється ще одна, також з хорор-мотивом. Називатиметься «Логово маньяка».

Замовити гру у будь-якій з кімнат можна на сайті Quests.com.ua. Організатори також будуть розігрувати 3 травня iPhone 6 серед усіх, хто зіграв у квест.

partners

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
 • Рома

  Ходили компанией из 5-ти человек
  на игру Шпион, выйди вон. Блин я немного
  был ошарашен увиденным. Столько приятных моментов пережил. Запах каждой комнат я ощущал как то особенно
  по разному. Каждая головоломка отправляла меня в мир секретов. Доволен, что не
  зря потратил время.

 • Владимир Коваленко

  Люблю квесты.
  Особенно если у них есть логика. Много играю в квесты на компьютере и телефоне.
  А совсем недавно сходил и лично убедился, что ничего круче чем на quests.com.ua нет. Советую прийти, отлично провести
  свое время. Не забывайте брать своих друзей, чтобы было веселей. Уверен те кто
  был здесь, придёт еще не один раз. А
  Авторам побольше идей.

 • Ирина Руднева

  Вместе с подругами решили устроить девичник. Но решение было не посидеть где- то. А сходить и приятно провести время и день. Ходили по Киеву, прогуливались, отдыхали. Увидели яркую вывеску quests.com.ua и адрес Гончара 25. Заинтересовало. Зашли по указанному ориентиру. Нас встретил приятный персонал, и посоветовали сходить в одну из 3х квест комнат. Мы пошли в комнату Живым или мертвым. Денег как раз тогда хватало на всех. Получили огромные приятные впечатления. Были сложные квесты, но вместе мы справились. Держались рядом с друг дружкой, чтобы не попасть в какую-то ловушку.
  Спасибо огромное персоналу и разработчикам этого просто крутого квеста