З 22 по 23 травня в арт-центрі Closer триватиме фестивалm сучасної електронної музики — СТРІЧКА.
Цьогорічний фестиваль збільшився вдвічі у порівнянні з минулорічним – дві ночі та два дні, п’ять майданчиків, шість барів, повноцінний цілодобовий фудкорт від Будуїстів.
Організатори запросили ще більше артистів: видатних електронних експерименталистів, техномузикантів та діджеїв, як першого ешелону, так і талантів, з якими вони познайомились нещодавно.
Відкриття фестивалю відбудеться 22 травня і розпочнеться виступами німця Макса Лодербауера, який вплинув на формування сучасної електронної музики та експериментальних Soundwalk Collective з США.
Стрічкоткацька фабрика – одне з найстаріших підприємств легкої промисловості України. Арт-простір Closer займає площу колишніх цехів фабрики, стінам якої вже понад сто років. Від стрічок та ткацьких машин нині майже нічого не залишилось.
Лайн-ап
MAX LODERBAUER live
За кілька десятків років діяльності музиканта та саунд-інженера, стриманий за характером та лаконічний за висловлюванням своїх думок Макс став дороговказом для багатьох культових електронників сучасності, проте дуже рідко залишався у власній аналоговій студії насамоті.
Спокійно і неспішно як і його музика Лодербауер випустив свою першу повнометражну сольну роботу Transparenz тільки пару років тому. В одному пакунку — чотири емоційно-потужних, але стриманих зрілістю 50-річного професіонала платівки: ембіент з дабовим присмаком, що балансує між авангардом та зтертим до тонких пульсацій техно.
tINI
Артистка, яка пройшла шлях від гри на барабанах в семирічному віці та написання перших композицій на приставці Atari до контракту з лейблом-монстром Desolat та хрещеної матері однієї з її головних вечірок Ібіци tINI & The Gang, що транслюють на острові справжню та незалежну музику, — tINI.
DJ QU
Це один з тих персоналій, на яких тримається хаус-сцена. Він створив власний лейбл Strength у 2005-му, за допомогою якого пропагував глибоке звучання, яке так полюбляє. Але сам лейбл майже не популяризував:
“А нащо воно мені? Не бачу сенсу піарити свій смак. Кому він довподоби – той і так знайде ці платівки рано чи пізно”.
JUS-ED
Це – один з ключових і найвпливовіших діячів хаус-сцени США та усього світу. Він є засновником культового лейблу Underground Quality, завдяки якому відкрив світові геніальних музикантів Nina Kraviz та Anton Zap, чи резидентство у Berghain/Panoramabar. При цьому він жодного разу не грав в Україні і за певних обставин дуже боявся їхати сюди останнім часом. Тож цей виступ стане першим.
SOUNDWALK COLLECTIVE
Виступ цього експериментального колективу електронних музикантів з США — завжди прогулянка крізь звуки всесвіту. Вони мандрують, записують те, що чують навкруги, і роблять з цього музику у реальному часі. Один з їхніх перших записів, до речі, — якась розмова Afrika Bambaataa.
У самому колективі зазначають:
«Ми збудуємо з усього нашого десятирічного каталогу записів дабову / даб-технову структуру. Ми будемо наживо реміксувати всі наші польові записи із зовсім різних, у тому числі майже недосяжних куточків світу: від звуків музичної консерваторії у Шанхаї до рідкісних циганських пісень з берегів Дунаю».
Інші виконавці:
IVAN SMAGGHE , PITICU, HELENA HAUFF, JAMES DEAN BROWN, ETAPP KYLE, ABDULLA RASHIM live, KAMRAN SADEGHI (live), NASTIA, ABELLE.
Місце: арт-центр Closer
Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31
Дата: 22-23 травня
Час: Відкриття о 21:00
Вартість: 500 грн абонемент на два дні (можна придбати в Closer щоденно з 18:00); 530 грн абонемент на два дні можна придбати онлайн
В день події: 400 грн на один день фестивалю; 600 грн абонемент на два дні фестивалю
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті