Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У сквоті на вулиці Терещенківській відкриється кав’ярня Squat 17b yard café. Кафе-дворик працюватиме щодня з самого ранку і до шостої-сьомої вечора. Тут готуватимуть смачну каву, мате, чай пуер та лимонади. Наразі засновники укладають меню десертів: відвідують фестивалі вуличної їжі, спілкуються з кондитерськими. Згодом тут пригощатимуть пирогами та капкейками.

Засновники кафе створили чи найоригінальніший інтер’єр у Києві та затишну атмосферу.

DSC_0319

Довідка:

Сквот на вулиці Терещенківській заснований у 2007 році. У найкращі часи у двох будинках 17-б та 17-в мешкало близько 18 людей. Зараз від простору залишився другий поверх прибудови, тут живе п’ять людей, які спільними зусиллями облаштовують дворик і створюють кав’ярню. Сюди навідуються екскурсії, простір став дуже популярним. Раніше ж тут панувала власна дуже особлива амосфера секретного місця, про яке не всім варто було знати. Своя Республіка. Зараз засновники вирішили змінити формат сквоту і облаштовують кафе, щоб люди, які навідуються у гості, могли насолоджуватися гостинністю  та привітністю.

Cпівзасновниця кафе, Дар’я розповідає про Squat 17b yard café :

Наразі є чарівне місце і атмосфера навколо нього — дворик-оаза і легенда про кав’ярню, яка ось-ось відчиниться. До нас заходять ледь не щодня і запитують, чи ми вже працюємо. Незабаром тут буде кав’ярня-дворик, не одеський, але найкращий у Києві, я думаю. Ми пригощатимемо не лише напоями, а й гостинністю та привітністю, оскільки дуже важливо — зарядитися добром та посмішкою з самого ранку. Часто, це важливіше за будь-який кофеїн світу.

Частиною нашого сквоту завжди було проведення різних івентів: квартирники, концерти, вечірки. У кафе збережеться ця традиція. Тут відбуватимуться лекції, семінари, воркшопи, майстер-класи. Ми готові підтримувати усі ініціативи, головне, щоб вони були спрямовані на позитив і дух сквоту продовжував жити. В першу чергу, ми — арт-простір.

[metaslider id=8730]

Поки що Squat 17b yard café планує працювати тільки влітку. Як буде далі, ми не хочемо загадувати. Оскільки сквот ще у квітні знаходився під загрозою виселення. Але минулося. Сподіваюся, що протримаємося ще багато років.

Створювати заклад у сквоті — зрозуміле рішення. Де ще ви знайдете такий дворик, створений руками його мешканців, де будете впевнені, що вам щиро раді. Для нас це експеримент, оскільки наш сквот був напівзачиненим і про нього мало хто знав, а тепер багато хто почав цікавитися, і формат, який обрало місце, «притягнув» потребу в існуванні кав’ярні.

Ми дуже любимо своїх друзів. Без їхньої участі та допитливості, без дружньої підтримки це місце було б зовсім іншим. І ми чекаємо на них, але з не меншою гостинністю будемо раді вітати нових гостей. Оскільки саме їхня допитливість і зробила дворик таким популярним. У нас невелика команда, це усі резиденти сквоту. Кожен з нас зайнятий своєю діяльністю — реклама, кастинги, діджитал, татуювання, але нас об’єднує спільна справа.  Ми раді особисто знайомитися з відвідувачами кафе.

Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button