Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У столиці презентували онлайн карту ремонту будівель за бюджетні кошти. Антикорупційний Штаб Києва розробив сервіс, де кожен киянин може переглянути, скільки грошей було виділено владою на навчальні заклади, житлові будинки, соціальні установи та медичні заклади. Також можна подивитися, що саме мало б бути відремонтовано, на яку суму та в які строки.
Галина Янченко
(депутат Київради)«Цією картою ми фактично зробили роботу КМДА, яка має відігравати провідну роль в інформуванні киян щодо того як і куди витрачаються кошти платників податків. Більше того, важливо збирати інформацію про випадки, коли роботи взагалі не виконувались або здійснювались за завищеною ціною. Це одне із завдань, яким займатиметься Штаб поки КМДА не візьметься, нарешті, за свою роботу».
Натиснувши на об’єкт можна дізнатися його адресу, назву, суму, витрачену на ремонт, дату виконання робіт та їх обсяг. Ця інформація надходить з офіційних відповідей КМДА. Якщо вона, на ваш погляд, є невірною, ви можете повідомити про це, написавши у Фейсбуці, на e-mail або зателефонувавши за номером 068-866-57-78. Усі порушення будуть оскаржені в прокуратурі.
Минулого року за бюджетні кошти планувалося відремонтувати 1393 об’єкти. На деяких з них ремонт був проведений за завищеними цінами або взагалі не проводився. Тому в 2014 році чиновники привласнили 250 млн. грн.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті