У Києві можна приєднатися до мистецького марафону

Дата публікації: 3.7.2015 Розділ: Новини

UPD

Київські художники повісили на вулиці Грушевського десятиметрову стріт-арт інсталяцію у вигляді отари овець Якова Гніздовського. Арт-об’єкт висить біля Національного художнього музею України і є анонсом виставки митця. Нагадаємо, раніше єдина вивіска-анонс виставки Гніздовського була знята співробітниками КП «Київреклама». Натомість художники влаштували творчий протест і повісили на її місці арт-об’єкт.

Фото: Олександр Ком’яхов

У Києві можна приєднатися до мистецького марафону. У Національному художньому музеї України відбудеться захід «Вівці. Свобода!» на підтримку виставки Якова Гніздовського. Він є автором овечки з Бронкського зоопарку та ще декількох отар.

овцы

Цими вихідними українські художники будуть малювати овечок, а всі охочі можуть приєднатися до створення власних. Потім намальовану отару розмістять на огорожі музею та повісять замість демонтованої вивіски. Шаблони та перманентні маркери видадуть на місці.

Художник Яків Гніздовський недарма зображував саме овець, адже був впевнений, що вони – вільні істоти. Через їхню свободу він шукав власну. Відпустивши отару на волю, ми самі стаємо вільними.

Список художників:
Олександр Ком’яхов (автор креативної ідеї)
Марія Куликовська
Вікторія та Віталіна Лопухіни
Микола Гончаров
Олена Агамян
Олександр Грущенко
Олеся Драшкаба
Ганка Третяк


Місце: Національний художній музей України

Адреса: вул. М. Грушевського, 6

Дата: 5 липня

Час: 12:00-16:00

Вартість: безкоштовно


Картина: Яків Гніздовський. Вівці відпочивають. 1985. Папір, лінорит. Твір з колекції НХМУ

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!