Хто проти: як намагалися демонтувати рекламу з Українського дому

Дата публікації: 7.7.2015 Розділ: Новини

У четвер другого липня КП «Київреклама» спробувало демонтувати незаконну рекламну конструкцію на фасаді Українського дому.

Screen-Shot-2015-07-07-at-10.43.39-AM

Тільки но до входу будівлі під’їхала спецтехніка, в’їзд загородив директор Українського дому Юрій Стельмащук разом з чоловіками у камуфляжній формі без упізнавальних знаків, повідомляють активісти зі спільноти #Чистыйстолб.

Директор будівлі зазначав, що у нього є документи на розміщення рекламної конструкції й він їх може показати, але не тут і не зараз. Оскільки, з його слів, документи є, комунальні служби, у яких дійсно є документація, яка підтверджує законність і правомірність їхніх дій, не має права заїжджати «на приватну території державної власності». Директор зазначив, що любий охочий може повісити свою рекламу на Українському домі й він готовий надати таку можливість.

Протидія тривала декілька годин, після чого стало зрозуміло, що незаконну рекламу не демонтують. Працівники КП «Київреклама» викликали міліцію, було складено необхідні протоколи й отримані підтвердження того, що Юрій Стельмащук усіляко перешкоджали виконанню робіт з демонтажу.

Фото: #Чистыйстолб

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!