На Трухановому острові відкриється «повітряна бібліотека»

Дата публікації: 9.7.2015 Розділ: Новини

В суботу, 11 липня на Трухановому острові відкривається культурний проект «Повітряна бібліотека». 

vozdushnaya-biblioteka-art

Це — оригінальний варіант кроссбукінгу на відкритому майданчику на березі Матвіївської затоки. Протягом липня тут малюватимуть художники-учасники пленеру «Трансакции», які стали першими відвідувачами бібліотеки. Крім полиць з книгами, куточок кроссбукінга облаштували підвісними гойдалками.

Юлія Нужина, куратор проекту: «Мені дуже приємно, що вже є перші враження від нашої бібліотеки, ще й такі хороші, ще й від художників. На ідею мене наштовхнула романтичність самого місця. І я рада, що знайшла такого творчого виконроба, Івана Сафонова, який зміг розвинути мої мрії і втілити ідею. Ну і звичайно, вдячна меценату Сергію Ткаченко, який допомагає нам у творчих задумах».

Відкриють «Повітряну бібліотеку» поети: мистецькі квартирники «ЗвіЧАЙні вірші» представлять новий формат своїх мелодекламації «Рімі и ритми», а на сцені-кораблі виступатимуть — Ірина Шувалова, Том Сойєр, Олександра Шаліна, Оксана Боровець та інші.

Гості заходу зможуть малювати і залишати свої думки на паркані. Пленер і пов’язані з ним заходи проводяться на території арт-резиденції Берег.


Місце: Труханів острів. База «Зеніт». Арт-резиденція Берег знаходится на території бази «Зеніт».

Дата: 11 липня

Час: Відкриття о 18:00

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!