У Києві відбудуться презентації переможців конкурсу Terra Dignitas

Дата публікації: 13.7.2015 Розділ: Новини

14 липня 2015 року о 18.30 у Департаменті містобудування та архітектури відбудеться відкрита презентація проектів-переможців у І номінації «Громадський простір Майдану та центрального ядра Києва» Міжнародного відкритого конкурсу «Територія Гідності».

У презентаціях зголосились взяти участь Алессандро Мартінелі (Тайвань, 1 премія), Юрій Бородкін (Україна, 1 премія), Юрій Столяров (Україна, 3 премія) та Міріам Гусевич (США, 3 премія).

Після кожної презентації передбачена сесія питань та відповідей. Представники іноземних команд зголосилися взяти участь в обговоренні за допомогою Skype.

afisha_terradignitas

Захід, який відбудеться цього вівторка, є першим у черзі обговорень результатів конкурсу «Територія Гідності». Презентації проектів, які перемогли у ІІ, ІІІ та IV номінаціях, заплановані, відповідно, 21 липня, 28 липня та 4 серпня.

Нагадаємо, що метою обговорень є отримання думки громади щодо можливості реалізації кращих конкурсних робіт та участі у ній суспільства.

Варто зазначити, що конкурс «Територія Гідності» був конкурсом ідей. Після серії громадських обговорень та за підтримки міської та державної влади автори проектів-переможців розпочнуть підготовку «робочої» версії своїх проектів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!