У метро почали прибирати комуністичну символіку

Дата публікації: 17.7.2015 Розділ: Новини
Dvorets_Ukraina_stantsiya_metro_1

Столичний метрополітен проводить роботи відповідно до рішення Київради «Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва». Про це пишуть на сайті КМДА.

Читати також: Які комуністичні символи приберуть у метро? Пояснення

Зокрема, на бронзових литих карнизах у центральному залі станції «Шулявська» демонтовано напис «Комунізм» та зірки між словами «Мир, праця, свобода, рівність, братство».

Крім того, знято барельєф серпа і молота на станції «Берестейська». Вони були розміщені на дверцятах кабельного відсіку.

Також закрито мозаїчне панно «Червоноармієць» та два карбування «Зірка червоної армії» і «Зірка Радянської армії» на станції «Палац Україна».

«Щодо цієї станції, то подібний досвід у нас уже був на «Театральній», де зараз розміщено проект «3D сцена». Ми відкриті до всіх пропозицій зображення на станції «Палац Україна», – сказала речник київської підземки Наталка Макогон.

Нагадаємо, що столичні активісти збирали підписи проти демонтажу унікальних мозаїк доби радянського періоду, які не містять комуністичних символів (зірок, серпів та молотів).

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!