Місце роботи для людини: що зручного є у коворкінгу

Дата публікації: 31.7.2015 Розділ: Платформа Автор:

У цій статті «Хмарочос» познайомить вас з усіма приміщеннями та можливостями коворкінгу «Платформа». А їх тут чимало. Скайп-руми у вигляді лондонських телефонних будок,  дві еспресо-машини, ігри у «Мафію» кожної п’ятниці для всіх співробітників. Але про все по черзі.

Типи оренди

У «Платформі» можна винайняти окремий великий офіс, невелику кімнату (чи декілька кімнат), місце в опенспейсі (зафіксоване та не зафіксоване за конкретною особою), а також місце за барною стійкою (але тоді сюди можна приходити не більше 3 днів на тиждень).

У великому офісі може розміщуватись 6-7 осіб. Таких кімнат зараз у коворкінгу лише дві, але ж власники планують розширювати його територію, так що незабаром мають з’явитись ще пропозиції. Менших офісів-контор, які розміщені по один бік коридору, у закладі 12. Кожна така кімнатка розрахована на комфортну роботу трьох осіб, але усі стінки між ними при бажанні можуть прибиратись, збільшуючи загальну площу офісу.

Робота в опенспейсі – більше демократична, як у фінансовому сенсі, так і у соціальному. Загалом тут є 42 місця для роботи за столом та 8 місць за барною стійкою. Місця за столом згруповані по шість, так щоб команда невеликого проекту могла комфортно працювати разом, але не в окремому офісі. Для кожного тут виведений окремий подовжувач з п’ятьма розетками – тож навіть якщо вам потрібно зарядити одразу декілька гаджетів, проблем не виникне.

  • Робочий стіл для шести осіб в опенспейсі

Кімнати

Окрім, власне, офісів, у коворкінгу є інші кімнати та зони: стійка ресепшну, вітальня, барна стійка, кухня, мітінг-руми, туалети, душова кімната та «зелена зона» на вулиці. На ресепшні можна отримати картку відвідувача коворкінгу, сплатити за послуги та платну їжу, а також утримати всю інформацію, що може зацікавити гостя. У вітальні стоять крісла та дивани, тут теж можна працювати за бажанням. На барній стійці можна обідати, брати напої та солодощі.

DSC_0737

Мітінг-румів у «Платформі» три й називаються вони Twin Peaks (найменша), Solaris (середня) та Jurassic Park (найбільша). За потреби стінки між ними теж прибираються і у просторі, що утворився, можна проводити лекції чи інші заходи для великої кількості осіб. Декілька разів на день кожну кімнату для переговорів займають команди, які працюють в опенспейсі, тож тут часто можна побачити «караван» працівників з ноутбуками, які йдуть до мітінг руму чи повертаються з нього.

Дуже ефектним та милим рішенням є створення зеленої зони для роботи на вулиці. Щоправда, Wi-Fi туди не завжди дістає. Чекаємо такого ж місця для роботи на даху. До речі, коворкінг знаходиться на другому поверсі.

Зручні вигоди

Так як коворкінг вже за самою назвою є місцем для спільної роботи, то логічно що заважати працювати один одному тут буде як мінімум нечемно. Щоб поговорити у команді є мітінг-руми, а от щоб поспілкуватись по телефону чи по Скайпу, біля входу поставили дві кабіни у стилістиці червоних телефонних будок Лондона (чому не сині TARDIS з серіалу «Доктор Хто» — не знаємо, не питайте). Тож за потреби у кабінці можна зачинитись і поговорити, нікому не заважаючи.

На весь коворкінг є дві еспресо-машини, чого цілком достатньо. Крім них, облаштована стійка з розливним пивом та холодильник, який щодня поповнюють молоком для кави (безкоштовне), мінералкою, салатами, бейглами та сендвічами (за окрему платню). Також для кожного співробітника передбачені невеликі шухлядки для зберігання особистих речей. Ще тут є багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-ксерокс) та окремий кольоровий принтер.

  • Шухляди для речей

На вулиці то з’являється то зникає стіл для пінг-понгу, який, очевидно, працює за своїм окремим графіком. Але якщо його спіймати і мати ракетки та кульку, то можна зіграти в настільний теніс. Також щоп’ятниці охочі збираються у коворкінгу пограти в «Мафію» чи інші настільні ігри.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!