Експеримент: Доїхати на «Платформу»

Дата публікації: 5.8.2015 Розділ: Платформа Автор:

Найбільшим мінусом коворкінгу «Платформа» вважається місце розташування. Існує стереотип, якщо ваше місце роботи знаходиться не в центрі, туди незручно щодня доїжджати. Команда «Хмарочосу» трьома видами транспорту дісталась коворкінгу і все не так погано, як може здатись на перший погляд.

Варто почати з того, що від нового місця роботи в захваті ті, хто живуть на лівому березі Дніпра. Їм не потрібно у ранкові та вечірні години пік стояти у заторах на одному зі столичних мостів або пхатись у переповнений вагон метро. Оминаючи центральні траси лівобережного Києва, у «Платформу» можна зручно потрапити на велосипеді чи автівці навіть коли трафік дуже напружений. Крім того, поряд знаходиться станція метро «Чернігівська» від якої пішки, коротким шляхом, до дверей коворкінгу можна дістатись за десять хвилин. Неподалік є і трамвайна зупинка.

Але якщо сюди їхати з правого берега Києва? Ми затестували саме такий варіант.

На громадському транспорті

Звісно, зручніше всього у «Платформу» їхати на метро. Приємно й те, що коли усі з лівого берега їдуть вранці на правий, ми рухаємось в іншу сторону від основного потоку пасажирів. Єдина неприємність на усьому шляху — вихід з метро. Якщо на центральних станціях «червоної» гілки ці виходи почистили від торговців, кіосків та шаурми на колесах, то на «Чернігівській» усе «квітне й пахне». Найкращим варіантом було б посунути (якщо не заборонити) всю цю торгівлю та облаштувати замість неї перехоплюючий паркінг для велосипедів. Приїхав на станцію, взяв велосипед, доїхав на роботу.

Подальший пішохідний шлях від станції метро досить комфортний. Можна або піти довшою дорогою через парк, або коротшою, через прохідну арт-заводу «Платформа».

Окремо хотілось би відзначити відсутність трамвайного шляху, який би з’єднував лівий берег з правим. До 2010 року він пролягав мостом Патона. Тоді з Подолу можна було дістатись Дарниці, оминаючи підземку. Сподіваємось, що киянам колись повернуть цей зручний варіант транзиту.

6084767900_904f88b5e1_o

На автівці

На території арт-заводу знаходиться великий паркінг, тож нестачі місць, щоб залишити на робочий день свій транспорт, не буде (чого не скажеш про центр Києва, де припаркованих автівок у будні вже надто багато). Як і з громадським транспортом, тут працює правило зворотнього потоку — скоріш за все ви без проблем перетнете один з мостів і лівим берегом дістанетесь до коворкінгу. Єдина проблема – можна опинитись у заторі ще в центрі міста, якщо не встигнути завчасно звідти виїхати.

На велосипеді

Тут все залежить від того, яким мостом ви користуєтесь. З власного досвіду та порад більш досвічених велосипедистів, можемо точно сказати, що Міст Метро — найгірший, якщо їхати з правого на лівий берег. Відсутність доріжки з правого боку дороги змушує рухатися у потоці автівок на високій швидкості, що як мінімум некомфортно, а може бути й небезпечно. Тож велосипедистам радимо користуватись мостом Патона або пантонним мостом з Русанівських садів на Труханів острів. Останній шлях найбільш «парковий» та найменш «автомобільний», але є ризик заблукати по дорозі у приватному секторі.

Загалом, якщо вранці їхати автівкою з Солом’янського району до коворкінгу «Платформа» це займе близько 30 хвилин, на метро — 40 хвилин, і велосипедом на швидкості вище середньої — годину.

Фото: flickr-юзер sashavasko

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!