У Голосієві відкриється виставка «АртПоле: приховані світи»

Дата публікації: 6.8.2015 Розділ: Дозвілля

У Голосієві відкриється виставка «АртПоле: приховані світи» у рамках проекту SUM OF SUN. Кожної суботи з 15 по 29 серпня тут відбуватимуться кінопокази, екскурсії та музичні концерти.

15 серпня у Довжеко-Центрі відкриють виставку «АртПоле: приховані світи», покажуть фільм «Еротикон» у супроводі музичного гурту з Праги FORMA, представлять проект «Двійники» — серія фотографій зіставлення лендарт-об’єктів з різних куточків України на перетині urban та natural територій існування. З даху Довженко-Центру, на який можна вийти з експозиційної зали, відкривається вид і на багатоповерхівки, і на ліс, що допоможе краще відчути тонкі, але надзвичайно важливі, відмінності. Вхід на захід за реєстрацією.

DSC_0470

22 серпня у астрономічній обсерваторії НАН України можна буде поспостерігати за зоряним небом, подивитися документальну стрічку «Ніч зникає» та відвідати екскурсію. Крім цього чеська мисткиня Зузана Ружикова представить марледруки (gauze-prints). Техніка полягає у тому, що художниця робить відбитки різних поверхонь стін і по-художньому їх опрацьовує. Свій об’єкт готує також Андрій Гуренко (Україна) й інші художники. Ця частина проекту матиме продовження у Празі, де Мирослав Вайда проведе серію воркшопів зі створення об’єктів у просторі для мешканців району Карлін, що доглядають за парком Pristav 18600 на березі Влтави. Попередня реєстрація тут.

DSC_0472

Останньої суботи виставка закриється, а гурт Port Mone презентує свій альбом «Thou», який записали у лісі. Музиканти перевезли туди усю необхідну апаратуру, де й відбувся запис композицій, що «…здається, повністю увібрав в себе атмосферу цього дивного пленеру… співіснування двох музик — природної і створеної людиною».


Місце: Культурний кластер Довженко-Центр; Головна астрономічна обсерваторія НАН України

Адреса: вул. Васильківська, 1; вул. Заболотного, 27

Дата: 15 серпня; 22 серпня; 29 серпня

Час: 18:00; 19:00

Вартість: 15 та 22 серпня – безкоштовно; 29 серпня – 100 грн. та 120 грн.


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!