Дизайнер з Лондона прочитає лекцію у Києві про облаштування креативних просторів

Дата публікації: 12.8.2015 Розділ: Новини

19 серпня у Києві відбудеться зустріч з лондонським дизайнером Михайлом Обрізків, який поділиться своїм досвідом роботи та створення проектів в одному з лондонських Maker spaces та поговорить про культуру мейкерів вцілому.

11844136_1170582542971583_701321562_n

Maker space – це креативний простір, що будується на принципах філософії DIY (Do it yourself – зроби сам), де люди працюють над своїми проектами, поділяючи інструменти, ресурси та знання. Тому такі креативні майданчики відіграють ключову роль у створенні комунікаційних хабів для генерування ідей та проектів за допомогою цифрових та традиційних крафтових інструментів.

Лондонский мейкер, дизайнер та засновник OpenDesignSchool.co.uk, Михайло Обрізків, поділиться своїм досвідом роботи у maker spaces, зробить короткий екскурс у історію та розповість, як завдяки впливу таких просторів змінюється освіта, економіка та суспільство, а також запрошує подискутувати щодо культури мейкерів в нашій країні.

В рамках лекції відбудеться презентація нового простору та освітньої платформи, яка включає в себе принципи DIY-культури і розвиває нову креативну інфраструктуру для створення соціально-культурних проектів та колаборацій на базі арт-заводу і коворкінгу «Платформа».


Місце: Платформа арт-завод, галерея «Космос» біля Коворкинг “Платформа”

Адреса: Біломорская, 1, ст.м. Лісова

Дата: 19 серпня

Час: 20.00-22.00

Вартість: Вхід за реєстрацією.


Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!